Sorular

StartUp’a başvurmak oldukça kolay bir süreçtir. İstediğiniz zaman, istediğiniz programa hızlıca başvuru yapabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak isterseniz Telegram topluluk grubumuza katılabilirsiniz.

Halihazırda örgün öğretimde bir okula/üniversiteye devam eden öğrenciler hiçbir ön koşul aranmaksızın StartUp’a kayıt yaptırabilir, mezun olduklarında diploma sahibi olma fırsatını elde edebilirler. StartUp Talent University’de ilerlemek istediğiniz alanlara siz karar verirsiniz, böylece kendinizi geliştirmek istediğiniz alanda başarıyı daha hızlı yakalama fırsatı bulursunuz.

Herhangi bir problemle karşılaştığında veya bilgi almak istediğinde hafta içi 10.00-17.00 saatleri arasında bize her zaman +90 (252) 313 83 00 numaralı telefondan ulaşabilirsin.

StartUp Talent University Topluluğu eğitim programları ücretsiz ve ücretli kategorilerde tercihli olarak sunulmaktadır.

Topluluğumuza katılmak için hiçbir sınırlama ve önkoşul yoktur. Her yaş grubundan diplomalı/diplomasız tüm gençler/kendini genç hissedenler katılabilirler. StartUp’da topluluğa katılmak için ihtiyacınız olan tek şey internet erişimi olan herhangi bir cihazdır (bilgisayar, tablet veya akıllı telefon).

‘Hayata Başla’ mottosuyla Teknoloji ve Turizm Sektörleri kapsamında aksiyon alan, gençlik eksenli bir proje olan StartUp Yetenek Topluluğu; hayata atılma yolunda teorik eğitimlerle donatılan gençlerin, pratik bir başlangıç edinmesi, bu doğrultuda nitelik ve tecrübelerle donatılması amacıyla başlatılmıştır. Örgün öğretimde yeni nesillerin bilgisel donanımlarının pratikte, gerçek hayatla realizasyon sürecini organize eden bir atılımın başlangıcı olan StartUp Yetenek Topluluğu; farklı eğitim yaklaşımı ve organizasyonuyla dikkat çekmeyi amaçlamaktadır.

StartUp Talent University başvuru kriterleri arasında herhangi bir kısıtlayıcı kriter bulunmamaktadır. Teknoloji-Turizm ve Yönetim alanlarında yeteneklerinizi geliştirmeye istekli olmanız yeterlidir.